Zahraničí

Generál Meghan zavelela přesun do Hollywoodu. Plány jí kazí tlustý Harry

Generál Meghan zavelela přesun do Hollywoodu. Plány jí kazí tlustý Harry
Zdroj: Profimedia

Podle britských médií vévodkyně ze Sussexu pomýšlí na návrat mezi přátele z Hollywoodu. Nechala se prý slyšet, jak princi Harrymu domlouvá, aby mazal do tělocvičny a nabral zpátky ztracenou formu. V klidu Kanady totiž vévoda ze Sussexu přibral pár kilo a nekompromisní Meghan mu špíčky navíc nehodlá tolerovat.

Sussexové mají v plánu strávit část léta v Los Angeles a navštívit tam některé z hollywoodských hvězd. Meghan se rozhodla udělat maximálně dobrý dojem a nemíní dopustit, aby ho pokazil buclatý Harry. "V poslední době přibral pár kilo, zejména v oblasti obličeje, a Meg mu nařídila, aby to vyřešil," prozradil zdroj blízký královské rodině.

Pro Harryho tak začne období dřiny v posilovně, nízkosacharidová dieta a ob den schůzky s profesionálním trenérem. Meghan se prý hodlá postarat i o manželův šatník a zásobu formálních obleků rozšířit o více pestré kousky, hodné hollywoodské elity.

Související obsah

"Meghan to všechno organizuje a Harry se ubírá jejím směrem. Chce, aby vypadali jako milionáři, až se ukáže na večeři s Georgem a Amal Clooneyovými, takže bude muset také zapracovat na jeho stylu. Jeho šatník bude méně usedlý," prozradil královský zdroj portálu Express.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu už prý sestavili elitní hollywoodský tým, který se zabývá komerčními obchody, aby pomohli financovat jejich nový život daleko od královské rodiny. Klíčovou osobou celého plánu má být Nick Collins z agentury The Gersh Agency.

Související obsah

Ten působil například jako agent Tobeyho Maguiera nebo Jamieho Foxxe. Teď se zaměří na získávání zajímavých filmových, televizních a charitativních nabídek pro Harryho a Meghan.

Mezi členy "akčního týmu" patří i Meghanin bývalý obchodní manažer z Beverly Hills Andrew Meyer a hollywoodský právník Rick Genow. Aktuálně řeší například možnost spolupráce s Netflixem. Šéf obsahové části společnosti Ted Sarandos totiž prohlásil, že by spolupráci se Sussexy uvítal.

Související obsah

Kromě toho plánují Harry s Meghan pokračovat ve své filantropické činnosti a dál se zasazovat o ochranu životního prostředí a bojovat proti HIV a AIDS. Nějaký ten milionek by měla přinést i Harryho spolupráce s kontroverzní americkou investiční bankou Goldman Sachs.

Mohli by tak následovat příkladu Davida Backhama nebo Gwyneth Paltrowové. Ačkoli banka své hostující řečníky neplatí, Harry s Meghan by si tak mohli otevřít cestu k budoucímu zisku.

Související obsah

K tomu, aby si dokázali vynahradit finanční podporu daňových poplatníků, které se běžně dostává těm nejvýznamnějším členům britské královské rodiny, si musí Harry s Meghan zajistit příjem. Od prince Charlese se očekává, že bude Harryho finančně podporovat ještě alespoň rok.

Sám Harry má vlastní malé jmění – zhruba 20 milionů liber z dědictví po své matce a asi 7 milionů liber od královny Alžběty. Meghan by měla mít podle Expressu našetřeno kolem 4 milionů liber.

První brigáda pro Harryho? Za proslov na akci měl dostat balík:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz