Krimi

Brutální vražda na Táborsku! Policie už vyslýchá podezřelého

Jindy poklidnou obcí na Táborsku otřásla ve čtvrtek ráno tragédie. V jednom z rodinných domků ve Skalici - Třebišti došlo k vraždě mladé ženy. Způsob, jakým byla žena zabita, policisté nezveřejnili, podezřelého už ale mají a vyslýchají ho. Nejde o jediný podobný případ, který čeští kriminalisté aktuálně řeší.

K hroznému činu došlo v na pohled obyčejném rodinném domku se zahradou. Ten policisté podle informací TN.cz prohledali a celé dopoledne z něj vynášeli pytle s věcmi, zřejmě s důkazy.

Po celé dopoledne policisté domek hlídali. "Na místě činu jsme provedli ohledání. Podrobnější informace sdělíme v odpoledních hodinách," řekli kriminalisté na místě.

Související obsah

"Muž vykonal násilný čin na ženě, která zemřela na následky těžkého zranění," řekl mluvčí jihočeské policie Milan Bajcura. Podrobnosti ohledně smrti mladé ženy policie odmítla poskytnout. Bližší informace má přinést až nařízená soudní pitva.

Z vraždy je podezřelý muž, kterého policie zadržela bezprostředně po činu. Aktuálně je ve vazbě, kde ho vyšetřovatelé vyslýchají. Malý rodinný domek, kde k tragédii došlo, kriminalisté zapečetili.

Mladý pár se v chalupě usadil před pár měsíci. Podle stamních obyvatel ale všechno v pořádku asi nebylo. "Párkrát tady byly takový poznatky, že snad mu paní, nebo slečna párkrát utekla, takže jako jí hledal," popsala sousedka.

Související obsah

K brutálnímu činu došlo tento týden také v Moravské Třebové na Svitavsku. Pětačtyřicetiletá žena měla zaútočit kuchyňským nožem na svého 72letého otce, který pořezaný a pobodaný skončil v nemocnici. Útočnice se měla před činem posilnit alkoholem.

Krátce po útoku ji hlídka zadržela ve městě nahou, celou od krve a s nožem v ruce. Ke všemu se přiznala. Je obviněna z pokusu o vraždu a v případě odsouzení může ve vězení strávit až 20 let. K útoku ji měly dohnat dlouhodobé spory s otcem.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz