Krimi

Muž měl osahávat dívky a ženy, šel za nimi i domů. Nepoznáte ho?

Chomutovští policisté pátrají po muži, který měl obtěžovat dívky a ženy v Jirkově. Případy se staly vždy ve večerních hodinách, kdy muž za napadenými vešel i do domu. Všechny osahával na intimních partiích. Policie prosí veřejnost o pomoc.

Od pondělí 10. února do středy 12. února se na policii obrátily ženy a dívky, které obtěžoval neznámý muž v Jirkově v Ústeckém kraji. Zatím ví policisté o pěti případech.

"Neznámý muž ve večerních hodinách přistoupil k ženě či dívce, sáhnul jí přes oděv do blízkosti intimních míst a poté ihned z místa utekl," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská. 

K jinému agresivnímu nebo násilnému jednání nedošlo. Ženy obtěžoval muž na ulici, vešel za nimi i do paneláku. Pachatel může být ve věku 20 až 30 let, štíhlé postavy a vysoký byl přibližně 170 centimetrů.

Související obsah

Na sobě měl tmavou zimní bundu se žlutým pruhem a kapucí. "V případě, že byste měli jakékoli informace, které by mohly vést ke zjištění totožnosti uvedeného muže, obraťte se, prosím, na linku 158 nebo na kteroukoliv policejní služebnu," doplnila Glogovská.

Dále mluvčí dodala, že se na policii mají obrátit i lidé, kteří se s mužem setkali osobně. "Jednání policisté šetří pro podezření z trestného činu výtržnictví," informovala Glogovská.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz