Zahraničí

William si dává pauzu od královských povinností! Následuje svého bratra?

William si dává pauzu od královských povinností! Následuje svého bratra?
Zdroj: TN.cz

Princ William a vévodkyně Kate se rozhodli odejít do ústraní a berou si volno. V posledních týdnech toho na ně bylo moc a chtějí strávit čas i se svými dětmi. V kalendáři tak zatím nemají žádné závazky vyplývající z královských povinností.

Vévoda a vévodkyně z Cambrigde jsou v poslední době velmi vytížení a oba mají spoustu práce. Kate se například ukázala na několika akcích po Velké Británii, a to například v Londýně, Cardiffu nebo Birminghamu. William zase hostil raut pro Metropolitní policii.

Teď se však oba rozhodli dát si pauzu, uvedl britský portál Express. Na následující týdny nemají v plánu žádné závazky. Chtějí prý trávit více času se svými dětmi - Georgem (6), Charlotte (4) a Lousem (1). Starší děti by měly mít také prázdniny ve škole, takže spolu budou všichni pohromadě.

Královský pár se už několikrát rozhodl vzít si dovolenou a nezabývat se královskými povinnostmi. V roce 2016 například vyrazili do francouzských Alp. V loňském roce zase trávili čas v luxusním hotelu. 

Související obsah

Narozdíl od svého bratra se William po dovolené opět vrátí a bude součástí královské rodiny. Princ Harry a vévodkyně Meghan se za chvíli od ní odpojí a budou jim odebrány i tituly. 

Podívejte se na reportáž o princi Williamovi a Kate:

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz