Domácí

Taxikář vyhodil v Praze slepou ženu z auta! Nechal ji ležet na silnici a odjel

Pražská policie vyšetřuje šokující incident. Taxikář měl násilím vytáhnout slepou ženu z auta na pražském Žižkově a nechat ji ležet uprostřed silnice. Hodil po ní slepeckou hůlku a z místa odjel. Po vozovce pobíhal i její asistenční pes.

Dramatickou situaci natočila z balkónu svědkyně Adriana, která zaslechla volání o pomoc vyděšené a slepé ženy. "Pomoc, pomoc," křičela nevidomá sedmatřicetiletá Květa, když ji muž, údajně taxikář přivolaný přes aplikaci Bolt, uvádí tvnoviny.sk, násilím vytáhnul z auta.

Znáte řidiče, který vyhodil slepou ženu z auta? Ozvěte se nám na mail zpravy@nova.cz, nebo na telefonní číslo 606 09 09 09. Děkujeme.

Květě prý zavolali taxi zaměstnanci hotelu přes aplikaci. Po příjezdu žena řidiče informovala, že má slepeckého psa. "On na to zareagoval, že v žádném případě psa nepoveze a nemohla jsem ho přesvědčit. Začal na mě křičet a sprostě mi vynadal," popsala šokující chování Květa.

Související obsah

"Když jsem mu řekla, že by se takto k zákazníkům chovat neměl, vystoupil z auta a začal mě z něj tahat ven," dodala Květa pro web TVNovinky.sk. O zrak prý přišla před několika lety.

"Případem se zabýváme, vyhodnocujeme kamerové záznamy, ale s vyšetřováním jsme na úplném začátku. Zatím jej hodnotíme jako přestupek," popsala policejní mluvčí Violeta Siřišťová.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Nová německá vláda chce vytvořit Spojené státy evropské

Přeměna Evropské unie na federální Spojené státy evropské bude jednou z priorit nastupující německé vlády Olafa Scholze, upozornil list The Telegraph. O změnu smluv o Unii se má zasazovat budoucí ministryně zahraničí Annalena Baerbocková. Reformu EU má kabinet v koaliční smlouvě a podporují ji všechny tři zúčastněné strany, tedy SPD, FDP i Zelení.

Krátká zpráva

Na Táborsku spadl na koleje strom

Provoz na trati v koridoru do Českých Budějovic je přerušen. Mezi Střezimíří a Sudoměřicemi u Tábora spadl na koleje strom. Místo vlaků jezdí na místě náhradní autobusová doprava. Omezení bude trvat celé dopoledne, oznámila Pražská integrovaná doprava na twitteru.

Krátká zpráva

Brazílie hlásí první případy mutace omikron

Zdravotníci v Brazílii oznámili první potvrzené případy varianty omikron. Byla prokázána u dvou cestujících, kteří přiletěli z Jižní Afriky. Podle zdravotního sekretariátu v Sao Paulu je dvojice v izolaci a ani jeden z nich není registrován ve státní očkovací platformě. Brazílie nevyžaduje od zahraničních turistů očkování proti covid-19. Jde o první případy v Latinské Americe.

Píše se na Deník.cz