Domácí

Taxikář vyhodil v Praze slepou ženu z auta! Nechal ji ležet na silnici a odjel

Pražská policie vyšetřuje šokující incident. Taxikář měl násilím vytáhnout slepou ženu z auta na pražském Žižkově a nechat ji ležet uprostřed silnice. Hodil po ní slepeckou hůlku a z místa odjel. Po vozovce pobíhal i její asistenční pes.

Dramatickou situaci natočila z balkónu svědkyně Adriana, která zaslechla volání o pomoc vyděšené a slepé ženy. "Pomoc, pomoc," křičela nevidomá sedmatřicetiletá Květa, když ji muž, údajně taxikář přivolaný přes aplikaci Bolt, uvádí tvnoviny.sk, násilím vytáhnul z auta.

Znáte řidiče, který vyhodil slepou ženu z auta? Ozvěte se nám na mail zpravy@nova.cz, nebo na telefonní číslo 606 09 09 09. Děkujeme.

Květě prý zavolali taxi zaměstnanci hotelu přes aplikaci. Po příjezdu žena řidiče informovala, že má slepeckého psa. "On na to zareagoval, že v žádném případě psa nepoveze a nemohla jsem ho přesvědčit. Začal na mě křičet a sprostě mi vynadal," popsala šokující chování Květa.

Související obsah

"Když jsem mu řekla, že by se takto k zákazníkům chovat neměl, vystoupil z auta a začal mě z něj tahat ven," dodala Květa pro web TVNovinky.sk. O zrak prý přišla před několika lety.

"Případem se zabýváme, vyhodnocujeme kamerové záznamy, ale s vyšetřováním jsme na úplném začátku. Zatím jej hodnotíme jako přestupek," popsala policejní mluvčí Violeta Siřišťová.
 

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz