Zahraničí

Dívka napálila tisíce lidí. Místo na exotickém Bali byla úplně jinde!

Dívka napálila tisíce lidí. Místo na exotickém Bali byla úplně jinde!
Zdroj: Profimedia

Mnoho lidí přímo pukalo závistí při pohledu na instagram americké youtuberky Natalie Taylorové. Ta přidala na sociální síť fotografie z té nejúžasnější dovolené. Snímky však nebyly pořízeny nikde jinde než v místním obchodu s nábytkem.

Snad každý z nás by si jednou rád zabalil věci a odletěl na prázdniny na Bali. Málokdo si však může takový luxus dovolit. Mladá Američanka Natalia Taylorová si svůj sen splnila jen napůl. S výrazným líčením a ručníkem na hlavě se vyfotila v jedné z koupelen v IKEA.

Taylorová přidala na sociální síť příspěvek s popisem: "Královna dorazila #Bali". Příspěvek se následně dočkal desítek tisíc reakcí a komentářů. Fanoušci dívky byli přesvědčeni, že se jedná o opravdovou dovolenou. Autorka se tak mohla jen smát.

Související obsah

"Ano, podařilo se mi vás všechny přesvědčit, že jsem cestovala do cizí země. Přitom jsem jen vyrazila po silnici do mého oblíbeného švédského obchodu s nábytkem," prohlásila Taylorová později ve videu. Youtuberka světu dokázala, že ne vše, co vidíme na sociálních sítích, je realita.

Zobrazit pspvek na Instagramu

The queen has arrived #bali

Pspvek sdlen Natalia Taylor (@natalia__taylor),

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz