Zajímavosti

Magické datum 20. 2. 2020: Planety se sejdou, nastává unikátní chvíle

Letošní rok přinese několik magických dat, nicméně nejvýznamnější z nich nastává právě dnes. Magické datum 20. 2. 2020 je zcela unikátní, přináší totiž čtyři stejné číslice.

Dvojka je jemné a citlivé číslo. Funguje pouze v klidu, protože všechny situace s ní spojené vyžadují emocionální prožitek. Symbolicky ji můžeme přirovnat k malému dítěti, které neumí a nechce být samo.

V numerologii znamená dvojka zcela zásadní číslici. Představuje vytrvalost, soudržnost i partnerství. Symbolizuje sílu i odhodlanost, ale také štěstí. Pokud se tedy chystáme vydat na novou životní cestu, ať už se tato cesta týká osobního nebo profesního života, je dnešek nejlepším dnem.

Související obsah

Energie s vícečetnými dvojkami překypuje láskou, něžností a vřelostí. Soustřeďte se proto více na to, zda jste ve vztahu spokojení, dokážete se domluvit, vážíte si jeden druhého, můžete se na sebe spolehnout, trávíte spolu volný čas a zda nejste ochuzováni o romantické chvíle.

V přítomnosti milované osoby nebo v sympatické společnosti, v prostředí útulného domova, ve spojení s dobrým jídlem, příjemnou atmosférou nebo na zdravém ovzduší tato číslice díky své intuici přesně ví, co je bezpečné, přátelské, praktické, jakými talenty překypuje a jak je s lehkostí uplatnit. Není pro ni totiž většího uspokojení než potěšit druhé.

Související obsah


Současný vztah tak můžete nechat znovu rozkvést. A nezadaným s otevřeným srdcem dnešek přeje štěstí, aby si našli lásku svého života.


Jedná se také o ideální datum pro svatbu, jak z hlediska numerologie, tak i astrologie. V té totiž dvojka představuje Venuši, planetu lásky a krásy, která symbolizuje věrnost a trpělivost. Měla by být také předzvěstí dlouhodobého svazku.

Související obsah

"Čtvrtek 20. 2. 2020 je skvělým datem pro uzavření manželství z hlediska astrologie i numerologie. Planety Saturn, Jupiter, Pluto, Mars i Měsíc se ocitnou ve stejném znamení," uvádí astroložka Carolyne Faulknerová pro Daily Mail.

Pokud tedy dnes máte v plánu někoho požádat o ruku anebo přímo prožíváte váš velký svatební den, pak byste měli brát toto své rozhodnutí vážně a zodpovědně. Případná současná lehkomyslnost, umanutost či manipulace by se v budoucnu projevila neshodami i materiálními a finančními problémy.

Související obsah


Dnešní den je inspirující: Dejte průchod své senzitivní, umělecké i romantické duši. Naplňte srdce, mysl i žaludek vším, co vás nabíjí a co máte rádi. Soustřeďte se na vůně a chutě. Příliš nepřemýšlejte a nerozebírejte své smutky a nezdary, spíše vzpomínejte na veselé příhody, a pak i svou budoucnost uvidíte v mnohem zářivějších barvách.

Usmívejte se a nacházejte zalíbení v obyčejných radostech. Naplánujte si dovolenou, o které jste dlouho snili, najděte si ideální bydlení, víkendovou chatu anebo jiný úžasný prostor připomínající oázu či svatyni.

Popřemýšlejte také, zda byste nemohli začít podnikat: nabídněte, co umíte a máte z toho potěšení. Dělejte radost sobě i druhým. Zároveň to však nepřehánějte s přílišnou nápomocí až vtíravostí, abyste tímto přístupem dotyčného buď nepřidusili, anebo mu neodebrali jeho odpovědnost.

Související obsah

Běžné činnosti prokládejte něčím, co vás vypustí do jiných sfér. Do sfér, kde se můžete zastavit a relaxovat, kde jste schopni "cítit" a snít. Vychutnejte si například chvilku se šálkem voňavé kávy, v tichu nebo při tónech oblíbené hudby. Pak vám půjde i nezáživná a otravná činnost od ruky.

Kdykoli si vzpomenete, větrejte, protáhněte se, pořádně si zívněte a poté si pohlaďte nebo jemně promasírujte břicho. To vše se vám pak odvděčí nejen klidným trávením, ale perfektně fungující intuicí, která vám pomůže nesejít z cesty.

pb, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz