Domácí

Módní nadšenci mohou jásat! Primark plánuje další pobočku u nás

Módní nadšenci mohou jásat! Primark plánuje další pobočku u nás
Zdroj: Profimedia

Pokud mají Češi zájem o nákup zboží v Primarku, musejí cestovat minimálně do Drážďan či Vídně. To se však brzy změní. Letos bude otevřena nová prodejna v Praze. Obchodní síť nyní ohlásila i otevření brněnské pobočky.

Moravská část populace se může začít těšit. Zástupci firmy ve středu podepsali nájemní smlouvu v obchodním centru Olympia v Brně. Nová prodejna má zabrat 3 600 metrů a nabídne jak oblečení, tak i obuv, doplňky a domácí potřeby. Otevření je naplánováno na rok 2022.

Pražská pobočka otevře již v květnu tohoto roku na Václavském náměstí. Neuvěřitelně levné a stylové zboží bude rozprostřeno na třech podlažích.

Související obsah

Primark je irský obchodní řetězec s oblečením. Poprvé byl otevřen v roce 1969 v Dublinu. Aktuálně provozuje více než 370 poboček ve 12 zemích. Obchod je oblíbený především pro trendy oblečení, a zároveň nízké ceny.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz