Domácí

Módní nadšenci mohou jásat! Primark plánuje další pobočku u nás

Módní nadšenci mohou jásat! Primark plánuje další pobočku u nás
Zdroj: Profimedia

Pokud mají Češi zájem o nákup zboží v Primarku, musejí cestovat minimálně do Drážďan či Vídně. To se však brzy změní. Letos bude otevřena nová prodejna v Praze. Obchodní síť nyní ohlásila i otevření brněnské pobočky.

Moravská část populace se může začít těšit. Zástupci firmy ve středu podepsali nájemní smlouvu v obchodním centru Olympia v Brně. Nová prodejna má zabrat 3 600 metrů a nabídne jak oblečení, tak i obuv, doplňky a domácí potřeby. Otevření je naplánováno na rok 2022.

Pražská pobočka otevře již v květnu tohoto roku na Václavském náměstí. Neuvěřitelně levné a stylové zboží bude rozprostřeno na třech podlažích.

Související obsah

Primark je irský obchodní řetězec s oblečením. Poprvé byl otevřen v roce 1969 v Dublinu. Aktuálně provozuje více než 370 poboček ve 12 zemích. Obchod je oblíbený především pro trendy oblečení, a zároveň nízké ceny.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Jičínsku se srazilo nákladní auto s osobákem. Dva lidé zemřeli

Na silnici č. 16 se u Holína na Jičínsku v pátek večer srazilo nákladní auto s osobním. Při vážné nehodě zemřeli podle policejní mluvčí Elišky Majerové dva lidé. Příčinu a okolnosti nehody policie vyšetřuje. Silnice je uzavřená.

Píše se na Deník.cz