Zajímavosti

Legendy se vrací! Kultovní seriál Přátelé se dočká pokračování

Legendy se vrací! Kultovní seriál Přátelé se dočká pokračování
Zdroj: TV Nova

Kultovní seriál Přátelé se dočká nového pokračování. Herci tak po více než 15 letech od odvysílání poslední epizody natočí nový, speciální díl. V něm se všechny postavy sejdou po letech. Natočení dalšího dílu potvrdila televizní stanice HBO.

Televizní stanice uvede nový díl na svém streamovém kanálu HBO Max, který se divákům představí v květnu. Speciální setkání všech postav má být lákadlem pro předplatitele, kterým HBO Max nabídne také další díly tohoto legendárního seriálu.


"Spojíme se s Davidem Schwimmerem, Jennifer Annistonovou, Courtney Coxovou, Mattem LeBlancem, Lisou Kudrowovou a Matthewem Perrym pro speciální pořad HBO Max, který dáme k dispozici společně s celou knihovnou všech dílů Přátel, citovala programového ředitele stanice Kevina Reillyho CNN.

Související obsah


"A je to tady…," těmito slovy potvrdil natáčení Matthew Perry (představitel Chandlera) na svém instagramu.Podle CNN debutoval tento komediální seriál v roce 1994 a patřil mezi ty nejúspěšnější. O jeho úspěšnosti svědčí také to, že závěrečný díl v roce 2004 sledovalo v USA 52,5 milionů diváků.


Příběhy Rachel, Moniky, Phoebe, Joeyeho, Chandlera a Rosse mohou diváci televize Nova sledovat každý den odpoledne na kanále Nova 2.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz