Domácí

Hyeny chtějí vydělat na Gottovi. Lístky nabízejí za dvojnásobek!

Hyeny chtějí vydělat na Gottovi. Lístky nabízejí za dvojnásobek!
Zdroj: Profimedia

Zpěvák Karel Gott (†80) se do hudebního nebe odebral bezmála před pěti měsíci, žal jeho fanoušků ale rozhodně neutichá. Není tak divu, že prosincový koncert Pocta Karlu Gottovi v 02 aréně je už prakticky vyprodaný. Ne všichni ale na českého velikána chtějí jen zavzpomínat, pro některé přichází vítaná příležitost slušně si vydělat - ke slovu se dostávají překupníci.

"Vstupenky prodám po dvou nebo čtyřech kusech. Místa vedle sebe," hlásá jedna z nabídek, které v posledních dnech zaplavily české a slovenské prodejní portály. Na první pohled nic zvláštního, problémem je ale cena.

U této konkrétní nabídky nakoupil prodávající vstupenky do spodního sektoru nejvýše za 2600 korun, k odkoupení je však nabízí za 4 tisíce. A vstupenek má k dispozici osm. Výsledek? Možný výdělek více než 11 tisíc a nárůst ceny o pěkných 65 procent.

Ceny navíc nerostou jen na nejlepších místech poblíž pódia, překupníci se neštítí napálit také místa až téměř u střechy největší české haly. Neoficiální rekord tak zatím drží vstupenky v hodnotě 990 korun, prodávané za 1990 korun, tedy o více než 100 procent dráž.

Související obsah

"Záleží na lidech, za jakou cenu jsou ochotni lístky koupit. Když je budou ignorovat, překupník akorát spláče na výdělkem," nabízí svůj pohled na věc jeden z fanoušků.

Otázkou ale je, kolik opravdových fanoušků nejslavnějšího českého zpěváka kvůli chamtivosti těchto překupníků o koncert přijde. A jak se bude koncert blížit, půjdou jejich ceny pravděpodobně hodně nahoru…

kč, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz