Domácí

Žena si vyrazila na procházku s ročním miminkem. Byla opilá namol

Žena si vyrazila na procházku s ročním miminkem. Byla opilá namol
Zdroj: isifa.com

V pondělí kolem třetí hodiny odpoledne se naskytl lidem procházejícím Keplerovou ulicí v Krásném Březně na Ústecku neveselý pohled. Po ulici se motala žena s dětským kočárkem, ve kterém bylo zhruba roční miminko. Matka dítěte byla zpitá pod obraz.

Strážníky na opilou matku upozornili náhodní svědci. Žena se prý sotva držela na nohou a byl z ní cítit alkohol. To potvrdila i policejní hlídka, která na místo kolem 15. hodiny dorazila.

Čtyřicetiletá matka ani ne ročního miminka podle policie už na pohled nebyla ve stavu, ve kterém by se dokázala postarat o dítě. Dechová zkouška, kterou policisté u ženy provedli, ukázala neuvěřitelných 3,75 promile alkoholu.

Související obsah

Výsledek překvapil i muže zákona, kteří kontaktovali otce dítěte. Ten si posléze přišel vyzvednout jak miminko v kočárku, tak svou opilou partnerku. Pro "společensky unavenou" ženu však záležitost vystřízlivěním neskončí. Policisté totiž o celém případu informovali OSPOD.

"O této události jsme vyrozuměli Orgán sociálně-právní ochrany dítěte, který se událostí bude dál zabývat," potvrdila policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz