Domácí

Žena si vyrazila na procházku s ročním miminkem. Byla opilá namol

Žena si vyrazila na procházku s ročním miminkem. Byla opilá namol
Zdroj: isifa.com

V pondělí kolem třetí hodiny odpoledne se naskytl lidem procházejícím Keplerovou ulicí v Krásném Březně na Ústecku neveselý pohled. Po ulici se motala žena s dětským kočárkem, ve kterém bylo zhruba roční miminko. Matka dítěte byla zpitá pod obraz.

Strážníky na opilou matku upozornili náhodní svědci. Žena se prý sotva držela na nohou a byl z ní cítit alkohol. To potvrdila i policejní hlídka, která na místo kolem 15. hodiny dorazila.

Čtyřicetiletá matka ani ne ročního miminka podle policie už na pohled nebyla ve stavu, ve kterém by se dokázala postarat o dítě. Dechová zkouška, kterou policisté u ženy provedli, ukázala neuvěřitelných 3,75 promile alkoholu.

Související obsah

Výsledek překvapil i muže zákona, kteří kontaktovali otce dítěte. Ten si posléze přišel vyzvednout jak miminko v kočárku, tak svou opilou partnerku. Pro "společensky unavenou" ženu však záležitost vystřízlivěním neskončí. Policisté totiž o celém případu informovali OSPOD.

"O této události jsme vyrozuměli Orgán sociálně-právní ochrany dítěte, který se událostí bude dál zabývat," potvrdila policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Kateřina Šimáčková zvolena soudkyní Evropského soudu pro lidská práva

Shromáždění Rady Evropy v úterý podle informací České justice zvolilo Kateřinu Šimáčkovou novou soudkyní Evropského soudu pro lidská práva (ESLP) za Českou republiku. Šimáčková se stane třetím soudcem ESLP za Českou republiku. Úřadu se ujme po Aleši Pejchalovi, kterému končí mandát 31. října.

Píše se na Deník.cz