Domácí

Dopravní nehodu nepřežilo dítě! Dívka s chlapcem jsou vážně zraněni

Dopravní nehodu nepřežilo dítě! Dívka s chlapcem jsou vážně zraněni
Zdroj: HZS ČR

Záchranáři v úterý zasahovali u tragické dopravní nehody u Rýmařova. Řidička zatím z nezjištěných důvodů sjela z vozovky a narazila do stromu. S ženou v autě cestovaly i tři děti. Jedno z nich se nepodařilo zachránit.

Tragická nehoda se stala kolem 15. hodiny. "Řidička jela ve směru od obce Dolní Moravice směrem na Rýmařov. Z dosud nezjištěných příčin vyjela s vozidlem Toyota mimo vozovku, kde následně narazila do stromu," řekla policejní mluvčí Eva Michalíková.

V autě cestovala šestatřicetiletá žena a tři nezletilé děti. "Chlapec školního věku byl po nehodě v bezvědomí a došlo u něj k zástavě krevního oběhu. Záchranáři prováděli kardiopulmonální resuscitaci - nepřímou srdeční masáž a umělou plicní ventilaci, spolu s podáváním léků a dalšími opatřeními. Přes veškerou snahu týmů ZZS se nepodařilo dítě zachránit, podlehlo svým mnohočetným poraněním," popsal mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

Související obsah

Dívka a chlapec utrpěli vícečetná poranění, údajně však byli při vědomí a jsou mimo přímé ohrožení života. "Po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče je vrtulník LZS přepravil do ostravské Fakultní nemocnice," dodal Humpl.


Šestatřicetiletá žena, zřejmě jejich matka, byla ošetřena s poraněním dolní končetiny a následně letecky přepravena do nemocnice v Olomouci.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Soud osvobodil exministra Bártu i zpravodajce Petržílka

Soud v úterý osvobodil exministra Víta Bártu a bývalého zpravodajce BIS Jana Petržílka. Oba byli obžalováni, že měli vynést odposlechy rozhovorů bývalého pražského primátora Pavla Béma a lobbisty Romana Janouška. Toto obvinění se však neprokázalo.

Píše se na Deník.cz