Karel Gott

Ivana Gottová promluvila o Karlově knize. Oznámila radostnou zprávu!

Ivana Gottová promluvila o Karlově knize. Oznámila radostnou zprávu!
Zdroj: Profimedia

Ivana Gottová promluvila o vydání autobiografie Karla Gotta. Slavík za života o plánovaném díle fanoušky informoval a osobně na něm pracoval. Vdova už ví, kdy se zájemci očekávané knihy dočkají.

"Milí Karlovi příznivci, množí se dotazy, kdy vyjde manželova avizovaná autobiografie. Kniha byla dopsána manželem již na sklonku jeho života. Aktuálně pracujeme na její vizuální podobě, což je v kompetenci agentury Karel Gott Agency," uvedla vdova Ivana Gottová.

Karel Gott v dubnu své fanoušky informoval, že při přípravě knihu zažíval nostalgii. "Probírám se fotkami a setkávám se s lidmi, kteří mě v životě ovlivnili nebo někam posunuli. I díky nim se rozpomínám na mnoho zážitků, o kterých se dočtete v mé právě připravované autobiografii," napsal v minulosti Slavík.

Související obsah

"Kniha, kterou skutečně píši já o sobě a ne někdo, kdo mě vlastně vůbec nezná, natož, že by byl svědkem mých životních zážitků, by měla vyjít letos před Vánoci a pevně věřím, že si na ni rádi počkáte," dodal Gott. Jenže v říjnu zemřel a termín vydání tak nemohl dodržet.

"Předpokládáme, že by manželova autobiografie měla vyjít letos na podzim," oznámila Ivana Gottová.

TN.cz

K tématu Karel Gott

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz