Zahraničí

Lenka mužům slibovala sex. Když se osprchovali, čekal je šok

Třiatřicetiletá Lenka z Trnavy údajně několik měsíců nabízela mužům sex prostřednictvím seznamovacích sociálních sítí. Když se pak se ženou sešli, rychle jim došlo, že byli podvedeni.

Pikantní konverzace plné srdíček, přísliby vášnivých chvilek a poté domluvené setkání – podobně měl fungovat trik, kterým třiatřicetiletá Lenka lákala muže ke schůzkám. Největší zájem byl o její služby na Valentýna. Nachytaní muži docházeli na setkání s milenkou přes internet do bytu, do kterého je zvala.

Scénář byl údajně vždy stejný – jakmile za ženou přišel nějaký muž, poslala ho do sprchy. Když z ní vyšel, věděl, že ze sexu nic nebude. Kromě ženy tam už byli i její komplicové, kteří jí pomohli muže okrádat. Klienti odcházeli z bytu bez peněz a mobilních telefonů.

Související obsah

Komplicové údajně mužům vyhrožovali, že pokud to nahlásí na policii, přitvrdí. Na jednoho z nich i vytáhli nůž. Strašili je, že Lenka má jen 15 let a že když to prozradí policistům, na obranu řeknou, že chtěli sexuální zneužít mladistvou.

Policejní vyšetřovatel obvinil šesti lidí ze zločinu formou spolupachatelství a některé i z krádeže. Ženu, která muže měla svádět, a jejího údajného komplice Erika (24), poslal soudce do vazby. Další obvinění stíhají na svobodě.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnici D5 uzavřela nehoda 3 nákladních vozidel

Dálnici D5 ve směru Praha – Rozvadov uzavřela v pondělí nad ránem na 37. kilometru dopravní nehoda 3 nákladních vozidel. Podle informací z Centra dopravních nehod Policie České republiky došlo při srážce ke zranění osob a provoz na dálnici byl v místě nehody zastaven. Zrušení dopravního omezení se podle předpokladu PČR očekává kolem desáté hodiny dopoledne.

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz