Domácí

Smutný konec pátrání: Patrika našli mrtvého! "Moc to bolí," truchlí známí

Smutný konec pátrání: Patrika našli mrtvého! "Moc to bolí," truchlí známí
Zdroj: Profimedia

Smutná zpráva zasáhla Valašské Klobouky na Zlínsku. Policie v neděli nalezla bezvládné tělo 19letého Patrika, který se ztratil v pátek kolem půlnoci. Naposledy ho viděli kamarádi, se kterými v osudnou noc slavil.

Patrik se s přáteli rozloučil v pátek kolem půlnoci v obci Lipina nedaleko Valašských Klobouků. Domů ale nedorazil, proto příbuzní v sobotu zalarmovali policii. Pátrání ale mělo tragický konec, mladíka našli policisté v neděli mrtvého.

"Mladík byl nalezen bez známek života pár kilometrů od místa, kde byl viděn naposledy. Příčina úmrtí je předmětem dalšího šetření, nic nenasvědčuje tomu, že by se na smrti muže podílela nějaká další osoba," informovala policejní mluvčí Lenka Javorková.

Do pátrání se zapojili také členové dobročinné organizace Rescue SAR Morava. Mladíka hledalo několik jejich vozidel a čtyřkolek, podíleli se také na prohledávání vodního toku. Pomáhali jim i Patrikovi přátelé a známí a další dobrovolníci.

Související obsah

Chlapce teď jeho blízcí oplakávají na sociálních sítích. "Byl to kluk s velikým srdcem a rozdával všude kolem sebe tolik radosti, energie, lásku a i v těžkých situacích uměl být stále pozitivní a vždy řešil věci v klidu a tohle jsem na něm hodně obdivovala.," napsala jeho přítelkyně Kateřina.

"Prosím, zapalte za toho našeho skvělého a hodného kluka svíčku. Prosím, pochopte, že nemám sílu všem psat. Děkujeme všem lidem, kteří se podíleli na dvoudenním pátrání. (...) Strašně to bolí," napsala zase Patrikova příbuzná Nikol s tím, že se zatím nechce k věci blíže vyjadřovat.

bad, TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz