Krimi

Muž měl na ženy v MHD vytáhnout penis, hledá ho policie! VIDEO

Pražští policisté prosí o pomoc při pátrání po neznámém muži, který se podle nich přesně před měsícem obnažoval v městské hromadné dopravě před dvěma různými ženami. Penis jim měl ukázat v metru i tramvaji.

"V pondělí 3. února kolem půl jedenácté večer volaly na linku 158 v průběhu několika minut hned dvě ženy. První z nich - sedmadvacetiletá - zažila nepříjemný zážitek v soupravě metra C mezi stanicemi Kobylisy a Nádraží Holešovice při cestě domů. Znenadání k ní přistoupil neznámý muž v kabátě a obnažil před ní své přirození," popsal policejní mluvčí Jan Rybanský.

O několik minut později se situace opakovala v tramvaji mezi Masarykovým a hlavním nádražím. I dvaadvacetiletá žena jela domů, když jí neznámý muž ukázal něco, o co rozhodně nestála.

Související obsah

"Díky detailnímu popisu policisté dohledali podezřelého na záběrech z bezpečnostních kamer a zjistili, že se jedná o téhož muže. Pokud ho poznáváte nebo máte informace, které by vedly k jeho ztotožnění, či místě pobytu, volejte na linku 158," prosí Rybanský.

Nedá se přitom vyloučit, že hledaný muž se obnažoval před dalšími ženami, které se ovšem na policisty neobrátily.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz