Zajímavosti

Facebook zavádí obrovské změny. Tyto oblíbené věci budou jinak

Facebook zavádí obrovské změny. Tyto oblíbené věci budou jinak
Zdroj: Profimedia

Facebook se rozhodl provést novou aktualizaci svých stránek. Výrazná bude hlavně změna jejich vzhledu, jelikož nově umožní změnit barvu na černou. Dále se do popředí dostanou skupiny, které sledujete. Novinky ze zpravodajství se vám ale budou zobrazovat méně.

Nový facebook, jak se nazývá poslední aktualizace oblíbené sociální sítě, měl být k dispozici nejdříve pro mobily. Teď se však začal objevovat i uživatelům na webu. Někteří dostali upozornění, že si mohou změnu otestovat. 

Když s tím souhlasíte, dostanete na výběr mezi bílou nebo černou verzí vzhledu stránky. Tmavá podoba se stala v poslední době mezi uživateli oblíbená, a proto ji tentokrát firma zahrnula do nové aktualizace. Přístupná bude také pro Messenger, uvedl portál Pocket-lint

Další novinkou je způsob zobrazování příspěvků na hlavní stránce. Facebook klade důraz na skupiny, ve kterých jste členem, a také na události. Více se vám tak budou ukazovat příspěvky ze skupin, než například informace ze zpravodajství. 

Související obsah

Dalšími změnami budou například nové funkce pro specifické komunity a události. Mezi ně patří například chat pro herní nadšence. Zlepšení se dotkne také Facebook Live, kde se zobrazují živé přenosy. 

Podívejte se na změnu vzhledu stránky

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz