Zahraničí

Meghan a Harry jsou zlí, tvrdí Britové. Tohle si podle nich Archie nezasloužil

Meghan a Harry jsou zlí, tvrdí Britové. Tohle si podle nich Archie nezasloužil
Zdroj: Profimedia

Princ Harry a vévodkyně Meghan vyrazili do Velké Británie, aby dořešili poslední povinnosti předtím, než odejdou od královské rodiny. V Kanadě však nechali svého syna Archieho, což se Britům nelíbí. Královna Alžběta II. by s ním podle nich měla trávit víc času. Dlouho ho neviděla a možná se s ním už nikdy nesetká.

Podle bývalého tiskového tajemníka královny Dickieho Arbitera se Harry a Meghan chovají zlomyslně, uvedl deník Mirror. Svého syna Archieho by měli přivézt zpátky do Velké Británie, aby mohl trávit čas se svou rodinou. Především s prababičkou královnou Alžbětou II. 

Pár by podle něho měl vzít v úvahu, že královna a její manžel princ Philip tu už nemusí být dlouho vzhledem ke svému věku. "Byla by veliká škoda, kdyby ho nepřivezli. Neviděl své prarodiče ani dědečka od loňského roku," rozčiloval se Arbiter. 

Podle něho se manželé vymlouvají na to, že je jejich syn příliš malý na létání. "Děti létají pořád. V říjnu letěli na návštěvu s Archiem do Jižní Afriky... Musí se setkat se svou rodinou. Rodina totiž na nějakou dobu nedostane šanci ho vidět," dodal bývalý tajemník. Poukázal tak na to, že se Harry a Meghan rozhodli žít v Kanadě. 

Související obsah

Chování páru označil také za bezohledné. "Královně bude v dubnu 94 let, nebude tu s námi věčně. Princi Philipovi bude v červnu už 99 let, už tady také dlouho nebude. Lidé jsou v tomto věku křehcí a byla by škoda, kdyby nebyl Archie přivezen, aby mohl své prarodiče vidět," dodal Arbiter. 

Připomeňte si rozhodnutí královny Alžběty II. o budoucnosti Harryho a Meghan:

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dánsko za víkend zaznamenalo víc omikronu, než celá EU

Dánský institut veřejného zdraví zaznamenal “znepokojivý“ nárůst potvrzených případů nové mutace koronaviru omikron. Podle agentury AFP dánské úřady v neděli registrovaly už 183 případů, což je proti pátku trojnásobný počet, přičemž Evropské středisko pro kontrolu a prevenci nemocí (ECDC) již dříve hlásilo 182 případů varianty omikron pro celou Evropskou unii včetně Norsko a Islandu.

Krátká zpráva

Dálnici D5 uzavřela nehoda 3 nákladních vozidel

Dálnici D5 ve směru Praha – Rozvadov uzavřela v pondělí nad ránem na 37. kilometru dopravní nehoda 3 nákladních vozidel. Podle informací z Centra dopravních nehod Policie České republiky došlo při srážce ke zranění osob a provoz na dálnici byl v místě nehody zastaven. Zrušení dopravního omezení se podle předpokladu PČR očekává kolem desáté hodiny dopoledne.

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz