Zahraničí

Harry a Meghan jsou zpátky v Británii. Odchod z rodiny je prý nijak netrápí

Harry a vévodkyně Meghan se po dvou měsících ukázali společně na veřejnosti. Tentokrát zavítali na akci Endeavour Fun Awards v Londýně ve Velké Británii. Pár se po celou dobu usmíval a dal tak najevo, že si nic nedělá z lidí, kteří nepřekousli jejich odchod z královské rodiny.

Britové si nenechali ve čtvrtek ujít příjezd Harryho a Meghan na předávání cen Endeavour Fun Awards, které se udělují zraněným a nemocným vojákům. Zrak všech se upřel hlavně na vévodkyni, která se po boku svého manžela neukázala na veřejnosti od 7. ledna letošního roku. 

Od výstupu z auta se manželé nepřestali usmívat a z pozornosti všech si nic nedělali. Vypadali šťastně a spokojeně. Náladu jim nezkazil ani déšť, který Británii ve čtvrtek zasáhl. Páru to také velmi slušelo. Zatímco Harry zvolil tmavomodrý oblek, Meghan si na sebe vzala modré šaty.

Během akce oba prohodili také pár slov. Harry byl rád, že může být po odchodu z královské rodiny stále patronem Endeavour Fund. "Někteří z vás mi dnes řekli, že mi kryjí záda, jsem tu také proto, abych vám řekl, že já kryji ty vaše," citoval Harryho deník Mirror

 

Související obsah

Přidala se k němu také Meghan. "Jsem ráda, že můžu být zpátky. Je to už potřetí, co mám štěstí, že se zde můžu ukázat po boku svého manžela," usmívala se vévodkyně. 

Předávání cen patřilo mezi poslední povinnosti, které Harryho a Meghan čekají před odchodem z rodiny. Oficiálně tento den nastane 31. března. Od té doby nebudou moci používat tituly Její a jeho královská výsost.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz