Krimi

Marek byl s tělem své ženy dva dny. Zabít ji měl ve spánku až 20 ranami

Marek byl s tělem své ženy dva dny. Zabít ji měl ve spánku až 20 ranami
Zdroj: Thinkstockphotos

Devětatřicetiletý Marek ze Slovenska skončil ve vazbě poté, co měl zavraždit svou o dva roky mladší manželku Petru. Vše prý také řekl policii během vyšetřování. Ženu měl bodnout dvacetkrát, a to ve spánku. Osudný den si pamatuje prý jen částečně.

Obrovskou tragédii vyšetřují slovenští policisté od 26. února, kdy v jednom bytě v Bratislavě našli tělo sedmatřicetileté Petry. Uvnitř s ní byl také její manžel Marek, který ten den slavil narozeniny. Proto se k nim vydal jeho otec, aby mu popřál. V bytě pak oba našel. 

Podle portálu Nový čas strávil Marek s tělem své ženy dva dny poté, co ji ve spánku bodnul nožem až dvacetkrát. Policistům se měl se vším svěřit a popsat jim, co se stalo. Detaily jsou prý brutální, a proto je raději portál nezveřejnil. Okamžiky vraždy si prý Marek pamatuje jen částečně. 

Po celou dobu měl být také pod vlivem drog. "Podle výsledků znaleckého posudku bylo prokázáno, že obviněný Marek L. byl v době zadržení pod vlivem omamných a psychotropních látek," řekla portálu policie. 

Související obsah

Muž skončil ve vazbě poté, co o tom rozhodl v neděli Okresní soud v Bratislavě. V případě prokázání viny může dostat 25 vězení, nebo doživotí. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Soud osvobodil exministra Bártu i zpravodajce Petržílka

Soud v úterý osvobodil exministra Víta Bártu a bývalého zpravodajce BIS Jana Petržílka. Oba byli obžalováni, že měli vynést odposlechy rozhovorů bývalého pražského primátora Pavla Béma a lobbisty Romana Janouška. Toto obvinění se však neprokázalo.

Píše se na Deník.cz