Domácí

Chodec nepřežil srážku s nákladním autem, policie prosí svědky o pomoc

Chodec nepřežil srážku s nákladním autem, policie prosí svědky o pomoc
Zdroj: Policie ČR

Tragicky skončila v pondělí ráno nehoda v pražské Chodovské ulici, kde se nákladní auto srazilo s chodcem. Kvůli zásahu policie byla komunikace ve směru do centra uzavřena. Policie prosí svědky nehody, aby kontaktovali linku 158. Problémy v dopravě způsobila také nehoda na dálnici D46, kde se dopoledne srazily dva kamiony.

V pondělí ráno vyjely složky Integrovaného záchranného systému k nehodě osobního auta a chodce v ulici Chodovská v Praze.

"Na Chodovské ulici v Praze 4 se stala tragická dopravní nehoda, při níž zemřel chodec. Na místě jsou policisté, kteří nehodu vyšetřují," potvrdili pražští policisté na sociálních sítích.

Zatím není přesné jasné, jak k nehodě došlo, příčiny a okolnosti tragické havárie musí nejdříve vyšetřit policie.

Související obsah

"Policisté v této souvislosti žádají očité svědky dopravní nehody, aby se přihlásili na linku 158. Za Vaši pomoc předem děkujeme," informovala mluvčí policie Violeta Siřišťová.

K velmi vážně vypadající nehodě vyjeli policisté, záchranáři a hasiči na Olomoucku. Na dálnici D46 u Držovic se srazily dva kamiony. I přes to, že byla kabina jednoho z vozů výrazně poničena, utrpěl řidič jen lehká zranění.

  

Zdroj: Policie ČR

"Dle prvotních informací měl první kamion defekt a jeho řidič zastavil u krajnice D46. Řidič druhého kamionu do odstaveného poté narazil," popsali okolnosti nehody policisté.

Související obsah

Komunikace byla zcela uzavřena, na silnici se vysypal náklad, hasiči také odstraňovali provozní kapaliny. Alkohol byl u obou řidičů vyloučen. Dálnici se podařilo zprovoznit až kolem půl jedné odpoledne.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz