Domácí

V Hostivicích na náměstí se střílelo! Podezřelého už policisté zadrželi

Ve středočeských Hostivicích se v pondělí střílelo. Že měl na náměstí obce na západě Prahy někdo vystřelit z pistole, potvrdila také policie, která případ vyšetřuje. Podezřelého už muži zákona zadrželi.

"V tuto chvíli můžu skutečně potvrdit, že prošetřujeme okolnosti střelby v Hostivicích. V souvislosti s činem byla zadržena jedna osoba, se kterou jsou aktuálně prováděny úkony šetření," řekl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

Podle informací policie podezřelý střílel z plynové pistole. Co ho k činu vedlo a zda celému incidentu předcházely neshody s někým dalším, zatím není známo. Informaci o tom, že na místě mělo dojít k potyčce mezi skupinkou cizinců, policejní mluvčí nepotvrdil.

Související obsah

Bližší informace o účastnících dramatické události v jinak poklidné obci policisté kvůli probíhajícímu šetření nesdělili. Podle mluvčího se však incident naštěstí obešel bez zranění.

Člověk, který se měl střelby z "plynovky" dopustit, byl podle policie vypátrán zanedlouho po svém "vystoupení" na náměstí. "Čin, kterého se podezřelá osoba dopustila, bude nejspíše hodnocen jako přečin výtržnictví či nedovolené ozbrojování," informoval Chalupa.

Kvůli ohrožení si pro podezřelého došla zásahová jednotka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz