Domácí

Sousedské spory řešil muž u Plzně se samopalem. Začal i střílet

Sousedské spory řešil muž u Plzně se samopalem. Začal i střílet
Zdroj: Profimedia

Střelbou skončila hádka dvou sousedů ve středu v Horšovském Týně. Ke konfliktu mělo dojít v jednom z domů v Lobkovicově ulici, informoval portál krimi-plzen.cz. Na místě zasahovalo několik hlídek včetně zásahové jednotky.

Podle informací portálu krimi-plzen.cz se měl s rodinou dostat do sporu jejich soused Martin J., který dokonce vytáhl zbraň. "Policisté zadrželi osmatřicetiletého muže. Ten byl následně umístěný do policejní cely,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová.

V zájmu bezpečnosti měli policisté uzavřít několik okolních ulic a evakuovali několik domů. S agresorem poté navázal kontakt vyjednavač, tomu se však nepodařilo muže přesvědčit, aby se vzdal. Proto zakročila zásahová jednotka a muže vytáhla ven oknem.

Související obsah

Podle krimi-plzen.cz měl agresivní muž střílet do vzduchu ze samopalu. Podezřelý policistům následně vydal několik dalších zbraní, které experti podrobí balistické zkoušce.

"Teprve bude probíhat vyšetřování a budeme zjišťovat, zda muž skutečně střílel ze samopalu,“ informovala mluvčí Brožová.

Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu nedovoleného ozbrojování. Pachatele policisté ale propustili a vyšetřování probíhá dál na svobodě.

Policie zadržela muže, který v Hostivicích střílel na náměstí. Více se dozvíte v následující reportáži: 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz