Domácí

Řidička chtěla naučit chodkyni přecházet. Ta ji pak údajně pokopala!

Řidička chtěla naučit chodkyni přecházet. Ta ji pak údajně pokopala!
Zdroj: Thinkstockphotos

Brněnští strážníci vyjížděli v neděli odpoledne k velmi kurióznímu případu. Řidička se totiž rychlou jízdou snažila naučit chodkyni přecházet. Ta ji pak údajně pokopala. Obě účastnice jsou nyní podezřelé z přestupku.

Příslušníky městské policie zavolala devětapadesátiletá řidička, kterou po vystoupení z auta pokopala osmadvacetiletá chodkyně. Ta však oponovala tím, že jí za její chování pouze vynadala a dala několik facek.


Podle mladší ženy ji řidička při odbočování téměř přejela, a ještě na ni křičela, aby se naučila chodit. Starší žena poté přiznala, že se záměrně rozjela rychleji. Rozčílilo ji, že chodkyně sice přecházela na zelenou, ale napříč silnicí mimo přechod a příliš pomalu.

Související obsah


"Manévr, při kterém zrychlila a projela těsně kolem, měl chodkyni podle řidičky pomoci, aby si svou chybu uvědomila,“ uvedl mluvčí Jakub Ghanem.


Ani jedna z žen neutrpěla žádné zranění. Strážníci předali případ k projednání správnímu orgánu. Obě jsou nyní vedeny jako podezřelé kvůli možnému přestupku proti občanskému soužití.

Řidiči v době nouzového stavu často zapomínají na předpisy. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz