Domácí

Muž si milostné hrátky a sex vůbec neužil! Místo toho přišel o všechno

Muž si milostné hrátky a sex vůbec neužil! Místo toho přišel o všechno
Zdroj: Profimedia

Nepříjemný zážitek má za sebou muž ze Zlínska. Ten si na páteční odpoledne domluvil sexuální povyražení v jednom z bytů v Hranicích na Přerovsku s čtyřiatřicetiletou společnicí. K milostným hrátkám však vůbec nedošlo a muže nakonec ještě okradli.

Při vycházení z koupelny mu podle policistů zastoupil cestu muž, který se v bytě objevil ještě s další ženou. S pomocí nože se mu podařilo poškozeného zastrašit a získat od něj jeho osobní věci. Mimo jiné měl prohledat také tašku, která ležela na posteli, a vytáhnout z ní přes osm tisíc korun. Muži měl nakonec sebrat z krku také dva zlaté řetízky v hodnotě 15 tisíc korun.


"V tašce se nacházely ještě osobní doklady a platební karta bez PIN kódu. Muže pak přiměli k tomu, aby vytáhl také obsah svých kapes. Tím získali ještě klíče od auta, kterým okradený muž do Hranic přijel, a mobilní telefon,“ uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Související obsah


Okradeného muže měli pachatelé ještě přinutit, aby v doprovodu obou žen šel vybrat další hotovost. Během cesty se muži podařilo utéct a vše oznámil na místním policejním oddělení.


Policisté ještě v pátek zadrželi podezřelou ženu, která poskytovala sexuální služby. Následující den chytili také další dva její komplice.


Při bezpečnostní prohlídce nalezli vyšetřovatelé u zadrženého muže také nůž, který mu sebrali. Všichni tři zadržení byli obvinění z loupeže spáchané ve spolupachatelství, za kterou jim hrozí až deset let ve vězení.


"Část odcizených věcí byla poškozenému vrácena a stejně tak i část hotovosti, která byla nalezená u obviněných,“ dodala Zajícová.

Zloděj ukradl motorku z pražské nemocnice Na Bulovce. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz