Krimi

Srážka nákladních aut ucpala hlavní tah u Teplic. Tři mrtví, jeden zraněný

Vážná nehoda tří nákladních aut ve čtvrtek dopoledne ucpala hlavní silniční tah mezi Bílinou a Teplicemi na severu Čech. Tři lidé při srážce zemřeli, jeden další se vážně zranil.

Původní informace přitom hovořily o jednom mrtvém a třech vážně zraněných.

Následně mluvčí záchranářů Prokop Voleník na dotaz TN.cz upřesnil, že utrpěným zraněním bohužel nakonec podlehli dva zranění, ne jeden. "Dalšího zraněného kolegové na místě oživují, vrtulník tak zatím neodletěl. Poslední pacient je po zemi transportovaný do traumacentra," vypočítal v poledne Voleník.

Nakonec ovšem bohužel nebyla úspěšná ani zmiňovaná resuscitace a počet obětí tragické nehody tak krátce po poledni vystoupal na tři. Záchranáři nakonec do nemocnice odvezli i řidiče kamionu. Ten sice podle Voleníka nebyl zraněný, ale stěžoval si na zdravotní potíže.

Související obsah

"Při srážce tří nákladních vozidel přišel jeden člověk o život, tři lidé jsou vážně zranění, na místě zasahuje záchranářský vrtulník. Doprava od Bíliny je odkláněna u Tuchlova," uvedli policisté nejprve před polednem na twitteru.

Podle portálu dopravniinfo.cz se krátce před 11. hodinou srazil u obce Kladruby blízko Teplic kamion s dodávkou silniční údržby. Co přesně se na místě stalo, zatím není jasné.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz