Naše Česko

Iniciativa Malý nákup, velká pomoc pomáhá drobným podnikatelům

Iniciativa Malý nákup, velká pomoc pomáhá drobným podnikatelům
Zdroj: Getty Images

Malí podnikatelé v Česku a na Slovensku momentálně procházejí velkou krizí. Kamenné prodejny a provozovny jsou kvůli šíření koronaviru už několikátý týden uzavřené. A není ani jisté, jak dlouho aktuální nouzová situace potrvá a zda ji vůbec dokážou překonat. Ztráty za uplynulé týdny mohou pro některé z nich být likvidační.

Iniciativa Malý nákup, velká pomoc je online seznam malých podniků, kde můžeme najít informace o způsobech, jak drobným živnostníkům pomoci. Stránka navazuje na instagramovou výzvu #malynakupvelkapomoc a #shopsmallhelpbig s cílem pomoci malým firmám. Tedy těm, které nezaměstnávají více než 50 osob a jejichž obrat nepřesahuje 10 milionů EUR.

 

Najdete zde mnoho oblíbených značek, výrobců, obchodníků, poskytovatelů služeb a gastronomických provozů s možností online prodeje a doručení domů - stačí si otevřít stránky iniciativy Malý nákup, velká pomoc a najít si to, co vás právě zajímá.

Víte o jakékoli iniciativě nebo aktivitě, která se snaží nastartovat ekonomiku? Máte nápad, jak pomoci lokálním podnikatelům nebo živnostníkům? Dejte nám vědět! Napište nám na nastartujmecesko@nova.cz nebo na Facebook.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz