Naše Česko

Podpořme ty, kteří běžně pomáhají. Nastartujme jejich projekty

Podpořme ty, kteří běžně pomáhají. Nastartujme jejich projekty
Zdroj: Getty Images

Finanční podporu potřebují v současnosti i neziskové organizace, instituce neziskového sektoru a další samosprávné celky České republiky. I ty se vlivem současných vládních nařízení a epidemie koronaviru mohou dostat do finančních problémů. Pomoc tak potřebují právě organizace, které se zaměřují na pomoc druhým.

Darujme.cz pomáhá i nyní, v době krize. Heslo iniciativy zní "aktuálně – spolu proti koronaviru!" Na jejich stránkách se sdružují neziskové organizace a projekty na podporu seniorů, duševního zdraví, rodičů samoživitelů, kultury nebo nemocnic. Mezi nejúspěšnější kampaně patří "Pomozte nemocnicím s Českou filharmonií", "Podpořte Cirk la Putyka", "Život 90: Koordinační centrum pro seniory". Jen za březen se podařilo vybrat už 19 milionů korun.

Iniciativa Darujme.cz nabízí jednoduchý způsob, jak začít s online fundraisingem. Pro dárce je to nejjednodušší způsob, jak podpořit někoho, kdo se svými projekty snaží pomáhat druhým. Prostřednictvím darovací widgetu na stránkách organizace můžete zaslat určitou částku jedním z podporovaných způsobů online plateb. A koho podpoříte, je jen na vás.

Víte o jakékoli iniciativě nebo aktivitě, která se snaží nastartovat ekonomiku? Máte nápad, jak pomoci lokálním podnikatelům nebo živnostníkům? Dejte nám vědět! Napište nám na nastartujmecesko@nova.cz nebo na Facebook.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Naše Česko

Důležité Události

Píše se na Deník.cz