Naše Česko

Nikdy není pozdě naučit se něco nového: vyzkoušejte kurzy vaření

Nikdy není pozdě naučit se něco nového: vyzkoušejte kurzy vaření
Zdroj: Profimedia

Nastartovat českou ekonomiku můžeme nejlépe tak, že budeme utrácet peníze u těch obchodníků, které stávající situace nejvíc postihla. A výběr je zcela na vás: Můžete vyrazit na kurzy vaření, malování nebo se můžete naučit něco zcela ojedinělého, co umí jen pár nadšenců.

Pokud jste například dlouho zvažovali, že se naučíte něco nového, teď je ten nejvhodnější čas začít. Objednejte si kurz francouzské kuchyně nebo výroby piva. Nebo můžete podobný zážitek darovat někomu ze svých blízkých. Zatím stačí vše objednat a zaplatit, využít takový dárek můžete třeba až pod stromeček na Vánoce. Ideální je vyrazit s někým, s kým si učení se novému užijete, a koho to bude bavit.

Zaplacením finančního obnosu už teď ale výrazně pomůžete těm, kterým epidemie koronaviru znemožnila vést své kurzy a podnikat.

Víte o jakékoli iniciativě nebo aktivitě, která se snaží nastartovat ekonomiku? Máte nápad, jak pomoci lokálním podnikatelům nebo živnostníkům? Dejte nám vědět! Napište nám na nastartujmecesko@nova.cz nebo na Facebook.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz