Krimi

Žena v Krnově zemřela násilnou smrtí, policisté mají podezřelého

Žena v Krnově zemřela násilnou smrtí, policisté mají podezřelého
Zdroj: Profimedia

Moravskoslezští kriminalisté od pondělního rána vyšetřují smrt ženy v Krnově na Bruntálsku. Policie je zatím na detaily velmi skoupá, podle informací TV Nova ale žena zemřela násilnou smrtí.

"V souvislosti s tímto případem jsme zadrželi jednoho člověka, kterého kolegové aktuálně vyslýchají," řekla na dotaz TN.cz v pondělí v 15 hodin krajská policejní mluvčí Pavla Jiroušková.

Na přímý dotaz nechtěla upřesnit, zda kriminalisté zadrželi muže či ženu, ani nechtěla jakkoli specifikovat věk oběti. "V tuto chvíli nemůžeme uvést více informací," tvrdí Jiroušková.

Související obsah

Není tak vůbec jasné, co se v Krnově v pondělí ráno vlastně stalo. Obvinění zatím nepadlo, podle informací TV Nova ale dotyčná zemřela násilnou smrtí, takže připadá v úvahu například obvinění z vraždy či zabití.

Vraždu v uplynulých dnech objasnili olomoučtí kriminalisté:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zástupci Finska a Švédska podali přihlášky do NATO

Švédský velvyslanec u NATO Axel Wernhoff a jeho finský protějšek Klaus Korhonen ve středu krátce po osmé hodině ráno předali v centrále Severoatlantické aliance přihlášky svých zemí do NATO, informovala švédská stanice SVT. Ty předtím podepsali ministři zahraničí obou zemí. Schválit je nyní musí všech 30 členů. Turecko už dříve avizovalo, že bude proti.

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz