Krimi

Neměl roušku a pak se v obchodě muž zachoval jako obří čuně. VIDEO

Neuvěřitelný případ přistál na stole policistům z východočeských Svitav. Jeho hlavním "hrdinou" je muž, který po sporu s personálem obchodu s potravinami pomočil vystavené pečivo. Jeho odpudivý kousek zachytila blízká kamera.

"V těchto dnech přišel do svitavského obchodu s potravinami zákazník, který se podle zaměstnankyň nechoval jako většina ostatních. Pán měl být arogantní a na prosbu, aby si nasadil roušku, si prodavačka vyslechla vulgární odpověď," informovala policejní mluvčí Eva Maturová.

Posléze se hulvát přesunul mezi regály se zbožím, pobyl u džusů a také u pečiva. Posléze zamířil k pokladně, zaplatil a odešel. Jenže předtím v obchodě nechal nechutnou "vizitku".

Související obsah

"Po chvíli si pracovnice všimla, že pečivo je nějak mokré a mimo to cítila i zápach močoviny. Kamerové záznamy její domněnky potvrdily. Podivný zákazník totiž evidentně vykonal svou potřebu právě do přepravek s pečivem. Po tomto zjištění už byli na místo přivoláni svitavští kolegové, jejichž úkol zněl jasně - zjistit, kdo je onen zákazník," popsala Maturová.

To usnadnily už zmíněné záběry z kamer. I díky nim muži zákona dokázali dotyčného identifikovat. "Osmačtyřicetiletý zákazník se přiznal a nad svým jednáním projevil lítost. Škodu na pečivu i výdaje související s nutnou dezinfekcí prostoru prodejny uhradil. Přesto je nadále podezřelý z výtržnictví, za což mu hrozí až dvouleté vězení," popsala policejní mluvčí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz