Podvodník

Chtěla koupit štěně pro syna, falešný prodejce požadoval sex! FOTO

Chtěla koupit štěně pro syna, falešný prodejce požadoval sex! FOTO
Zdroj: Getty Images

Mladá maminka s dvouletým synem se musela vyrovnat se ztrátou pejska. Rozhodla se proto, že pořídí synovi nového, ale když ho chtěla koupit, narazila jen na podvodníka, který jí chtěl v těžké životní situaci ještě využít a naznačoval, že má zájem o sex.

Simoně zemřel pejsek, ztrátu těžce nesl hlavně její malý syn, a tak se rozhodla, že mu pořídí nového. Netušila, kam se ale se svou snahou dostane. Na internetu našla inzerát, štěně se jí zamlouvalo, a tak kontaktovala údajného majitele pejsků.

Celou konverzaci najdete na konci článku.

Ten se ozval a informoval ji, že cena za jedno štěně je 8 tisíc korun. Po krátké konverzaci ale majitel přišel s trochu jiným návrhem. Rozhodl se, že využije špatné situace mladé maminky a nabídl jí jiný obchod. "Koukal jsem, že máte dítě a 8000 je dost peněz, tak se můžeme domluvit nějak jinak,“ napsal jí doslova.

Simona byla z nabídky v šoku a nechtěla tomu věřit. Proto se ještě zeptala, co tím inzerent myslí. Odpověď byla více než jasná a najdete ji na snímcích konverzace v galerii. Mladá maminka samozřejmě všechno odmítla, a nakonec ještě přišla na to, že údajný majitel žádné psy ani neměl.

Redakce zná totožnost obou zúčastněných, s žádostí o vyjádření oslovila i údajného inzerenta pejsků, ten se však zatím neozval.

TN.cz

K tématu Podvodník

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz