Domácí

Muž v Plzni napadl sestřičku, pak měl vyskočit z okna. Zraněním podlehl

Muž v Plzni napadl sestřičku, pak měl vyskočit z okna. Zraněním podlehl
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Policisté se zabývají případem, který se o víkendu odehrál v Mulačově nemocnici v Plzni. Tamější pacient během útěku z oddělení napadl sestřičku. Poté podle Deníku vyskočil z okna. Zraněním, která během úprku utrpěl, měl nakonec podlehnout.

"Můžeme potvrdit, že o víkendu došlo k fyzickému napadení naší zdravotní sestry při snaze o únik pacienta z oddělení. Zdravotní sestřička byla ošetřena a nyní je v pracovní neschopnosti,“ informovala TN.cz mluvčí nemocnice Eva Milerová.

Podle informací portálu Krimi Plzeň pacient při svém útěku rozbil židlí okno a vyskočil na balkon v prvním patře, ze kterého poté seskočil do vnitrobloku. Tam ho také nalezla přivolaná hlídka. Muže na místě lékaři ošetřili. Nakonec však musel být převezen do Fakultní nemocnice v Plzni.

Související obsah

"Pacient při útěku utrpěl mnohačetná poranění, kvůli kterým byl exportován na emergency do Fakultní nemocnice,“ dodala Milerová.

Muž nakonec zemřel na následky svých zranění, informoval server Krimi Plzeň. Případem se zabývají také plzeňští policisté. "Vše je nyní ve fázi vyšetřování,“ sdělila policejní mluvčí Veronika Hokrová. Incident však zatím odmítla komentovat s tím, že bližší informace budou k dispozici později.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz