Domácí

Muž volal o pomoc, že doma našel jedovatého hada. Strážníky překvapil

Muž volal o pomoc, že doma našel jedovatého hada. Strážníky překvapil
Zdroj: Městská policie

Městská policie zasahovala v Moravské Ostravě na ubytovně u muže, který prý ve svém pokoji našel jedovatého hada. Strážnici plaza skutečně objevili, z nálezu ale byli překvapeni.

"Mám tu jedovatého hada. Přijeďte!" Tak nějak mohla vypadat prosba o pomoc vystrašeného muže z Moravské Ostravy, když Městské policii oznamoval, že ve svém pokoji na ubytovně objevil půl metru dlouhého plaza.

Nájemník vetřelce identifikoval jako jedovatou korálovku, strážníci tak na místě začali opatrně prohledávat celý pokoj. Po 20 minutách důkladného průzkumu opravdu našli mezi kuchyňským nádobím do klubíčka stočeného hada.

Související obsah

K překvapení strážníků se ale nejednalo o nebezpečného predátora, ale o užovku červenou, která není jedovatá. Poté, co se hlídce podařilo hada odchytit, byl převezen do odchytové stanice, po jeho majiteli se nyní pátrá. Jak se ale nezvaný návštěvník do bytu dostal, zůstává záhadou.
 

kč, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Švýcarsko omezilo vstup do země pro Čechy

Od sobotní osmé hodiny večer omezilo Švýcarsko vstup Čechů do země bez ohledu na očkování. "Čeští občané s trvalým pobytem ve Švýcarsku musí při vstupu do země předložit test a nastoupit desetidenní karanténu. O zpřísnění pravidel Švýcarsko bohužel dopředu neinformovalo," uvedl ministr zahraničí v demisi Jakub Kulhánek (ČSSD).

Píše se na Deník.cz