Domácí

Jen rouška a sluneční brýle. Přiletěl jsem z kosmu, tvrdil naháč! VIDEO

Setkání s "mimozemšťanem" za sebou mají pražští strážníci. O prodlouženém víkendu hlídka zasahovala u úplně nahého muže, který tvrdil, že přiletěl z kosmu a že mu ani není zima, protože se zahřívá zapalovačem. Skončil na psychiatrii.

Třiačtyřicetiletý muž byl úplně nahý, jen kolem krku měl roušku a na očích sluneční brýle. A to i přesto, že k němu strážníci vyjížděli v pátek v noci.

"Svoji přítomnost ve vestibulu metra stanice Náměstí Republiky vysvětlil muž hlídce strážníků tak, že přiletěl z kosmu. Na dotaz, proč je nahý a jak se tam bez oblečení dostal, odpověděl, že z něj prostě samo spadlo. Zima mu prý také není, zahřívá se pomocí zapalovače," popsala opravdu nevšední setkání mluvčí pražské městské policie Irena Seifertová.

Související obsah

Dodala, že vzápětí už "mimozemšťana" přestaly dotazy strážníků bavit a na hlídku tak vytáhl sekyru. Naštěstí jen imaginární. "S ohledem na jeho psychický stav hlídka přivolala záchrannou službu, která ho převezla do psychiatrické léčebny," uzavřela bizarní incident Seifertová.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz