Krimi

Opilý řidič taxi naboural sedm aut, na kapotě jednoho nakonec zaparkoval

Nevídaným nabouráním sedmi aut skončilo v sobotu večer v Praze na Barrandově řádění opilého řidiče superbu s označením taxi. Zřejmě ve snaze se otočit nakonec sjel ze svahu na kapotu vozu zaparkovaného pod ním.

Netradiční nehoda se stala kolem půl deváté na terasovitém parkovišti mezi paneláky ve Werichově ulici.

Řidič tmavého superbu s označením taxi na ulici a přilehlém parkovišti zaplněném stojícími automobily manévroval tak, že odřel šest vozů. Při couvání nakonec sjel ze svahu a přistál zadními koly na kapotě pod ním stojícího auta.

“Dechová zkouška u řidiče ukázala přes dvě promile alkoholu,“ řekla TN.cz policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

V době nehody taxi nevezlo žádné zákazníky. Šoféra zadržela hlídka cizinecké policie. Odevzdaně seděl pod jejich dohledem na schodech a při čekání na odvoz k odběru krve koukal do mobilu či telefonoval.

Související obsah

Okolnosti nehody prověřují dopravní policisté.

mch, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz