Domácí

Policie vyrazila do Hrdlořez, na svahu u tunelu někdo našel kosti!

Pražská policie vyjela k hrůznému nálezu nedaleko železniční tratě v Hrdlořezích. V igelitové tašce tam našel muž kosti. Původní obavy, že by byly lidské, nakonec policie vyloučila.

Kvůli děsivému nálezu vyrazila v pondělí dopoledne policie do pražských Hrdlořez. U železničních kolejích poblíž Malešickéhu tunelu se objevily kosti zabalené v igelitce.

“Kolega našel temeno lidské lebky, bude to staršího dala. Dole u trati ležela igelitová taška. Kolem létaly mouchy, tak mu to nedalo, rozpáral ji a našel tam další kosti,“ popsal jeden z nálezců pro AKTU.cz.

Související obsah

Nálezce se ovšem v původu kostí mýlil. “Mohu potvrdit, že jsme přijali oznámení o nálezu kosterních pozůstatků. Po prvotním ohledání z místa kriminalisté vyloučili, že by se jednalo o lidské kosti,“ uvedla policejní mluvčí Eva Kropáčová.

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA prověřuje, jestli je možné použít vakcínu pro děti ve věku od 5 do 11 let

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) začala s hodnocením použití vakcíny Comirnaty proti covidu-19 společností Pfizer/BioNTech pro děti ve věku od 5 do 11 let. V současné době je registrovaná pro použití u lidí ve věku 12 a starších. Pokud nebude potřeba doplnit další informace, očekává se výsledek za několik měsíců, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). EMA přezkoumá údaje o vakcíně, včetně výsledků probíhajícího klinického hodnocení u dětí od 5 do 11 let. Pokud budou uspokojivé, agentura doporučí vakcinaci i u této věkové kategorie.

Píše se na Deník.cz