Domácí

Zhrzený milenec měl měsíc sledovat bývalou partnerku. Nakonec ji přejel

Pětadvacetiletý muž měl v pondělí 18. května srazit osobním automobilem v Sokolově svou bývalou přítelkyni a třicetiletého muže. Nyní mu hrozí až výjimečný trest.

Kriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Karlovarské kraji řeší v současné chvíli případ dvojnásobného pokusu o vraždu.

Událost se stala 18. května krátce před půlnocí, kdy pětadvacetiletý muž měl nejdříve na ulici vyhrožovat zabitím své bývalé přítelkyni a muži, který jí doprovázel, a následně je oba dva srazit osobním automobilem. Podle policie s úmyslem je usmrtit,

"Muž měl po rozchodu od měsíce dubna letošního roku neustále pronásledovat, nebezpečně vyhrožovat a telefonicky kontaktovat svou bývalou 23letou přítelkyni. Denně, i několik hodin, měl sedět ve svém osobním vozidle v místě jejího bydliště nebo zaměstnání a sledovat ji. Opakovaně jí měl vyhrožovat, že pokud se k němu nevrátí, tak jí ublíží na zdraví," informovala mluvčí policie Karlovarského kraje Kateřina Krejčí.

 

Související obsah

Žena i muž utrpěli vážná zranění a oba dva byli transportování Zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice.

Policie na místě pětadvacetiletého útočníka zadržela a následně obvinila ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu a dále z přečinu nebezpečného pronásledování. Nyní mu hrozí 15 - 20 let kriminálu, případně i výjimečný trest.

jh, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz