Domácí

Chlapec na odrážedle spadl pod tramvaj! Museli ho vyprostit

Chlapec na odrážedle spadl pod tramvaj! Museli ho vyprostit
Zdroj: Policie ČR

Malý chlapeček na odrážedle se zřítil přímo pod rozjíždějící se tramvaj, na místě zrovna řešili policisté konflikt cestujícího a revizora, okamžitě tak přispěchali na pomoc. Chlapce museli vyprostit, naštěstí utrpěl jen pohmožděniny, celá situace ale mohla mít mnohem vážnější průběh.

Na tramvajové zastávce v Bělohorské ulici došlo v úterý večer ke konfliktu mezi cestujícím a revizorem, na místo tak vyrazili i pražští policisté. Během řešení celé situace přijela na nástupiště tramvaj, ze které vystoupila i čtyřčlenná rodinka včetně chlapce na odrážedle.

"Chlapeček po vystoupení nasedl na odrážedlo a chtěl se rozjet, jenže zavrávoral a spadl do kolejiště zrovna v momentě, kdy se tramvaj začala rozjíždět," popsala mluvčí policie Lucie Drábková.

Policisté okamžitě přispěchali na pomoc a snažili se ho vytáhnout, to ale nebylo úplně jednoduché, protože měl chlapec nohu zaklíněnou pod odrážedlem, které tramvaj začala sunout pod sebe. S pomocí rodičů se nakonec povedlo kovovou část ohnout a chlapce vytáhnout.

Související obsah

"Nebýt včasného zásahu policistů a výborné spolupráce s rodiči chlapce, mohl tento moment dopadnout tragicky. Šestiletý chlapec tak vyvázl jen s pohmožděninou dolní končetiny," doplnila Drábková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz