Domácí

Dva muži viděli zadržení zfetovaného motorkáře, ukradli jeho stroj

Motorka, na které v úterý ulicemi Prahy ujížděl zdrogovaný řidič, se v pátek opět dostala do hledáčku policie. Dva mladíci ji tlačili asi kilometr od místa odstavení. Ke krádeži se přiznali s tím, že už ji majitel nebude potřebovat, protože je ve vězení.

V úterý se normální pokus o kontrolu změnil ve zběsilou honičku ulicemi Prahy. Motorkář během pronásledování vjel několikrát do protisměru, projížděl červenou a ohrožoval všechny kolem. Policistům se ho podařilo zastavit až po dlouhém pronásledování.

Motorka zůstala odstavená v ulici Pod Chodovem, kde policisté ujíždějícího motorkáře zastavili. Dlouho tam ale nezůstala.

"Dnes nad ránem byli policisté voláni na Chodov, kde dva muži tlačili po ulici motocykl, jehož přední kolo měli položené na koloběžce. Hlídka cizinecké policie dvojici i s motocyklem vypátrala v ulici Ke sv. Izidoru asi kilometr od místa, kde byl stroj odstavený po úterním pronásledování," informoval mluvčí policie Jan Daněk.

Související obsah

Oba mladíci se ke krádeži přiznali na místě a uvedli, že po informaci o pronásledování motorky, která se objevila v médiích, usoudili, že ji už majitel nebude potřebovat, protože je ve vězení.

"Tam ale skončí možná i oni, protože jim nyní za krádež hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi," doplnil Daněk.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz