Domácí

Muž záhadně zmizel na cestě ke kamarádovi, v lese našli jen jeho auto

Muž záhadně zmizel na cestě ke kamarádovi, v lese našli jen jeho auto
Zdroj: Policie ČR

Chtěl si o víkendu zajet za kamarádem, zůstalo po něm jen opuštěné, nabourané auto. Policie v pondělí vyhlásila pátrání po 25letém muži, o několik dní později se ho podařilo najít.

Záhadným zmizením muže se zabývali od pondělí jindřichohradečtí kriminalisté. Naposledy jej viděli jeho rodiče v neděli kolem páté odpoledne, kdy řekl, že jede autem do Suchdolu nad Lužnicí, kde měl auto nechat a pokračovat dál vlakem do Třeboně za kamarádem.


“Dnes ráno bylo jeho vozidlo nalezeno havarované mezi obcí Cep a Majdalena, ale řidič zde nebyl,“ uvedl v pondělí policejní mluvčí Milan Bajcura.

 

Související obsah


Do pátrání se zapojily desítky policistů, hasičů a dobrovolníků, na místo vyletěl také policejní vrtulník. Úspěch slavili až ve čtvrtek dopoledne.

"Na základě několikadenní pátrací akce a také díky medializaci se podařilo vypátrat pohyb pohřešovaného mladého muže. Ten byl poznám spoluobčany na vlakové zastávce v Třeboni, kdy ho následně zajistili policisté a převezli na obvodní oddělení. Mladík byl bez zjevného zranění. Policisté ho vyslechli k dopravní nehodě a jeho pobytu od pondělí až do dnešního dne," doplnil ve čtvrtek Bajcura.

Muž utekl z věznice v Karlovarském kraji, pátrá po něm policie. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz