Monika Bagárová,

Monika Bagárová porodila! Nápis na fotce od Muradova prozradil detaily!

Oblíbená zpěvačka a porotkyně SuperStar Monika Bagárová se stala maminkou. Narození potomka oznámil na sociální síti její partner MMA zápasník Machmud Muradov.

Oblíbenému páru se narodila holčička, kterou pojmenovali Rumia, po mamince Machmuda Muradova.

"Dnes jsem byl nejšťastnější, protože do našich životů vstoupila moje milovaná dcera Rumia. Tohle je odměna Alláhova služebníka, teď jsem otcem krásné holčičky. Rozhodli jsme se naši dceru pojmenovat po mé milované matce - Rumia. Ať ti Alláh dá štěstí a dlouhý život. Vítej na tomto světě, moje holčičko," napsal Muradov na sociálních sítích k fotkám se svou dcerou v rodném jazyce.

Česky pak připsal: "Slova nejsou potřeba. Máme jí, Rumia Muradova. Děkuju lásko," a označil u příspěvku Moniku Bagárovou.

Machmud Muradov se vyjádřil k narození dcery:

Všímavý pozorovatel si na fotografiích všimne, že Muradov má na nemocničním mundúru označení "doprovod rodičky u císařského řezu", takže je pravděpodobné, že malá Rumia se narodila právě tímto  způsobem.

Oběma gratulujeme k narození dítěte a přejeme krásné rodině ze celou televizi Nova hodně zdraví a štěstí.

Monika v neděli zasedla do poroty v SuperStar. Podívejte se, jak jí to několik dní před porodem slušelo:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Monika Bagárová,

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz