Zahraničí

Chlapec se snažil na vlakové stanici probudit svou mrtvou maminku

Chlapec se snažil na vlakové stanici probudit svou mrtvou maminku
Zdroj: Profimedia

Zdrcující pohled se naskytl cestujícím na vlakové stanici v Indii. Malý chlapec se na místě pokoušel probudit svou maminku, která ležela na zemi mrtvá.

Mladá maminka zemřela v pondělí po kolapsu v indickém městě Bihar. Šlo o 23letou migrantku, která sháněla práci v jiných částech země. Se svým synem se snažila dostat zpět domů. O události informoval portál NDTV.


Vláda v Indii spustila začátkem měsíce pro migranty vracející se domů speciální vlaky a v jednom z nich cestovala právě mladá žena spolu se svým synem, sestrou a její rodinou. 

Související obsah


Chudí migranti musí cestu většinou zvládnout bez jídla a vody, i když v některých částech země teplota stoupá až k 50 stupňům Celsia. Po dvou dnech s nedostatkem jídla a vody tak žena přímo ve vlaku zkolabovala a rodina proto rychle vystoupila právě v Bihari.


Smutné momenty z vlakové stanice v Muzaffarpur zachytily tamní kamery. Tělo ženy bylo na zemi překryté dlouhým šálem. Malý chlapec se k mamince neustále vracel a do šálu zaplétal. Snažil se jí probudit, to už ovšem bylo beznadějné.

sik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Mladík se přiznal k vystřílení školy na Floridě, zavraždil 17 lidí

Nikolas Cruz se ve středu přiznal k masakru na střední škole v Parklandu na Floridě v roce 2018, při kterém zemřelo 14 studentů a 3 dospělí. Zda 23letý mladík dostane trest smrti, anebo doživotí, určí brzy soud. Podle soudkyně Elizabeth Scheererové jsou slyšení naplánována na celý listopad a prosinec, svědectví by mohlo začít v lednu.

Píše se na Deník.cz