Krimi

Čtyřměsíčního Tadeáše z Mělnicka našli mrtvého! Policie zrušila pátrání

Čtyřměsíčního Tadeáše z Mělnicka našli mrtvého! Policie zrušila pátrání
Zdroj: AKTU.cz

Malého chlapce z Mělnicka, po kterém se v pátek večer na Mělnicku rozjelo rozsáhlé pátrání, našli mrtvého. Policie prověřuje dva lidi.

Policie v sobotu před pátou hodinou odpoledne ukončila rozsáhlé pátrání v Hoříně na Mělnicku po čtyřměsíčním Tadeášovi. Chlapečka našli mrtvého v blízkosti řeky ve Vliněvsi asi tři kilometry daleko od zámeckého parku, kde se měl ztratit.

V souvislosti se smrtí chlapce prověřují kriminalisté dva lidi, byla nařízena také soudní pitva.

Související obsah

Tadeáš se ztratil v pátek večer v Hoříně. Jeho matka prý usnula a když se vzbudila, kočárek s chlapcem byl pryč. S pátráním pomáhal také vrtulník s termokamerou, řeku prohledával člun.

Podívejte se na záběry z pátrání:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Británie kvůli šíření omikronu zpřísní protipandemická opatření

Britský premiér Boris Johnson ve středu oznámil zpřísnění některých opatření v důsledku prudkého nárůstu případů mutace omikron. Nová opatření označil jako "plán B" na poražení covidu během zimy. Od pátku budou na většině veřejných míst povinné roušky a od příštího týdne vláda nařizuje práci z domova lidem, kteří na to mají podmínky. Vstup na hromadné akce bude možný jen s potvrzeným očkováním nebo negativním testem.

Krátká zpráva

Diplomatický bojkot zimní olympiády v Pekingu podpoří i Kanada

Kanada se připojí ke Spojeným státům, Velké Británii a Austrálii v diplomatickém bojkotu zimních olympijských her v Pekingu, řekl ve středu kanadský premiér Justin Trudeau. Oznámení přišlo poté, co Bílý dům spolu s australskou a britskou vládou potvrdily diplomatický bojkot zimních her v únoru na protest proti porušování lidských práv v Číně. Čína slíbila, že bude reagovat "pevnými protiopatření".

Píše se na Deník.cz