Domácí

Tři lidé zemřeli při čelní srážce aut na Hradecku. Malé dítě se vážně zranilo

Při nehodě na Královéhradecku zemřeli v neděli dopoledne tři lidé. Malé dítě se vážně zranilo. Podle prvotních informací se auto při předjíždění srazilo s protijedoucím osobákem. Policisté dopravu odklání.

"Při dopravní nehodě u Černožic na Královéhradecku dnes dopoledne zemřely tři osoby. Silnice I/ 33 je dočasně uzavřena. Dopravu policisté odklánějí po objízdných trasách," informovali policisté na twitteru.

Podle prvotních zpráv jeden z řidičů zřejmě předjížděl a čelně se srazil s protijedoucím autem. Jeden z vozů pak podle hasičů začalo hořet.

"Měli jsme informace o větším počtu vážně zraněných. Na místo proto vyrazila pozemní posádka z Jaroměře, Hradce Králové a také letecká," uvedl mluvčí záchranářů Ivo Novák.

Související obsah

Tři lidé zraněním i přes intenzivní péči záchranářů podlehli. V jednom voze zemřeli muž se ženou, v druhém muž. Při nehodě se těžce zranilo malé dítě. "Záchranáři ho vrtulníkem přepravili do fakultní nemocnice v Hradci Králové," dodal Novák.

Silnice je v místě nehody uzavřena, vyšetřování a další práce tam budou probíhat až do večera. Objízdná trasa pro osobní auta vede přes Jezbiny a Semonice, pro nákladní přes Jaroměř, Nový Ples a Černilov.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz