SuperStar

Vítězka SuperStar rozplakala sebe i porotu. Takhle utratí miliony za výhru

Poslední píseň finálového večera SuperStar skončila hromadným pláčem. Slzy během svého výkonu neudržela Barbora Piešová, rozplakali se i porotci. Možná i slzy nakonec pomohly devatenáctileté zpěvačce k vítězství.

Ohně, objetí, radost i pláč. Finálové kolo Superstar bylo plné překvapení i dojemných momentů. A sama vítězka se jen pár minut před vyhlášením postarala o nejemotivnější zážitek večera.

Poslední výkon Barbory Piešové byl zároveň posledním vystoupením celého ročníku. Plakala Barbora, plakal i Leoš Mareš, Patricie Pagáčová a slzy neskrýval ani jindy tvrdý kat Pavol Habera.

 

Související obsah

"Tohle si budu na YouTubu pouštět dlouho," řekl Mareš. Nedělní finále se ale zapsalo do historie šoubyznysu i kulantním řešením přítomnosti čerstvé maminky Moniky Bagárové.

  

Titul nejlepší zpěvačky letošního ročníku Superstar, ale i snovou výhru dva miliony korun si Barbora ten večer vybojovala ještě dalšími dvěma písněmi.

A co si za takový balík pořídí? Vítězka ani na úplném konci nezapomněla na svůj osobitý humor. "Koupím si nové tlumiče!" prohlásila.

  

Pětici finalistů přišlo za celý večer 630 tisíc sms hlasů. Podle porotců pak byl rozdíl v počtu hlasů mezi první Barborou a nakonec druhou Dianou Kovalovou jen nepatrný. Třetí skončil Martin Schreiner.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz