Krimi

Policistu vyšetřují kvůli varně drog. Byt měl plný pervitinu

Policista ze středních Čech je podezřelý z výroby drog. Podle Generální inspekce bezpečnostních sborů vařil a užíval pervitin. Pomáhat mu měl jeden z kamarádů.

Policista byl služebně zařazen na územním odboru v Příbrami. Práce v uniformě ho ale asi moc nenaplňovala, protože dělal vše proto, aby skončil na druhé straně barikády. Alespoň to tedy tvrdí Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

Podle ní muž užíval drogy a když mu začaly docházet peníze na jejich nákup, rozhodl se, že je začne sám vyrábět. Proto měl s jedním kamarádem vyrazit ještě před uzavřením hranic do Polska, odkud přivezl několik desítek balení léků obsahujících pseudoefedrin.

Související obsah

Měli pak údajně společně rozjet výrobu. Okolí to ale evidentně neuniklo, protože se o muže začali zajímat právě inspektoři z GIBSu. A skončilo to zadržením policisty.

Při domovní prohlídce v jeho bytě se našla laboratoř k výrobě pervitinu i samotný pervitin. Muž je teď obviněný z výroby drog a hrozí mu, že vymění uniformu za vězeňský mundúr až na pět let. Žaloba už byla podána.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz