Domácí

Záchrany zvířat: Hasiči vytáhli kočku z hrobu a psa z úzké soutěsky!

Záchrany zvířat: Hasiči vytáhli kočku z hrobu a psa z úzké soutěsky!
Zdroj: HZS Středočeského kraje

Záchranu uvízlých zvířat za sebou mají hasiči ze středních Čech i Plzeňského kraje. Ti první pomáhali psovi, který uvízl v úzké skalní rozsedlině, ti druzí vyjížděli k "mňoukajícímu" hrobu, z něhož vytáhli kočku.

K uvězněnému psovi vyjížděli hasiči z mělnické stanice v sobotu po páté hodině odpoledne k obci Vidím. "Na modré turistické stezce ve skalnatém terénu spadl pes do soutěsky. Zůstal zde zaklíněný," popsali hasiči na twitteru.

Lezci psa i člověka, který se jej pokoušel osvobodit vlastními silami, vytáhli pomocí lan. "Poděkování bylo nejen slovní," doplnili a přidali fotky, na nichž vděčný chlupáč jednoho z hasičů náruživě oblizuje.

Záchranu zvířete - a to pořádně kuriózní - absolvovali v neděli před polednem i hasiči ze západu Čech, přesněji ti z Horažďovic na Klatovsku.

Související obsah

"Na místním hřbitově se ozývalo mňoukání z jednoho z hrobů. Po dohodě s policií a majiteli hrobu jsme odkryli desku a nalezli živou kočku. Jak se tam dostala, s určitostí nevíme," přiblížil bizarní příhodu mluvčí hasičů Petr Poncar s tím, že vysvobozenou micinu si převzali policisté.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz