Domácí

Hlídání malých dětí mladý pár od pití neodradilo, oba měli přes dvě promile

Hlídání malých dětí mladý pár od pití neodradilo, oba měli přes dvě promile
Zdroj: TN.cz

V sobotu večer strážníky v Brně upozornila jedna žena na mladý pár, který postával na náměstí Svobody a byl silně opilý. Partneři s sebou měli dvě malé holčičky. Jedno z dětí ani nebylo jejich, žena ho hlídala své sestře.

K brněnským strážníkům v sobotu večer na náměstí Svobody v Brně přišla žena, aby je upozornila na mladé partnery, kteří postávali nedaleko se dvěma malými dětmi. Pětadvacetiletý muž a jeho o rok mladší družka byli podle ní silně opilí a o holčičky se zjevně nedokázaly postarat. 

Dívenkám byly dva a tři roky. "Mladá žena měla s dcerou a neteří namířeno domů a strážníkům se přiznala, že stejně jako přítel vypila přibližně čtyři piva. Její partner u sebe měl navíc půllitrovou láhev tuzemáku naplněnou už jen ze čtvrtiny," uvedl mluvčí brněnské městské policie Jakub Ghanem.

Související obsah

Holčičky podle něj posedávaly na lavičce a jejich dospělý doprovod na strážníky nepůsobil, že by se o ně dokázal spolehlivě postarat. Na místo proto dorazili i státní policisté. Při dechové zkoušce ženě naměřili 2,1 promile a muži přes 2,5 promile. "Policisté si případ převzali a pro obě děti si přijela sestra opilé ženy," dodal Ghanem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Mladík se přiznal k vystřílení školy na Floridě, zavraždil 17 lidí

Nikolas Cruz se ve středu přiznal k masakru na střední škole v Parklandu na Floridě v roce 2018, při kterém zemřelo 14 studentů a 3 dospělí. Zda 23letý mladík dostane trest smrti, anebo doživotí, určí brzy soud. Podle soudkyně Elizabeth Scheererové jsou slyšení naplánována na celý listopad a prosinec, svědectví by mohlo začít v lednu.

Píše se na Deník.cz