Domácí

Opilý muž si v Praze objednal odvoz auta, pak začal střílet! VIDEO

Na události, které se udály v noci na pondělí, jen tak nezapomenou taxikáři, kteří převáželi opilého zákazníka a jeho vůz. Muž totiž během jízdy řidiči taxíku sdělil, že má u sebe zbraň. Když zastavili u krajnice, zákazník vystoupil a vystřelil do vzduchu. Pak nasedl do svého auta a odjel. Policie ho velmi rychle dopadla.

Muž si objednal taxi a převoz svého vozu před půlnocí z restaurace. Když ho ale taxikář převážel, zákazník mu sdělil, že má u sebe zbraň. To řidiče vyděsilo, zastavil proto u krajnice, kde oba vystoupili. Zákazník pak vystřelil do vzduchu.

"Následně podezřelý nastoupil do svého auta a odjel pryč. Na místo ihned vyrazily nejbližší hlídky, které uvedené vozidlo vypátraly v Karlovarské ulici v Praze 6 na benzínové čerpací stanici. Řidič byl na místě zadržen policisty z místního oddělení Ruzyně, kteří u něj provedli dechovou zkoušku. Podezřelý nadýchal více než dvě promile alkoholu v dechu," popsala mluvčí policie Violeta Siřišťová.

Hlídka u muže našla dokonce dvě zbraně a dva zavírací nože. Proč střílel, policisté zjišťují. Nikdo naštěstí nebyl zraněn.

Související obsah

"Třiašedesátiletý muž byl převezen na policejní služebnu, kde si vyslechl podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví a ohrožení pod vlivem návykové látky. Pachateli v případě odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi," doplnila Siřišťová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz